Élményteremtésa toborzástól a kilépésig - képzés

támogatásával

Amellett, hogy a munkavállalói élmény a munkavállaló személyes élménye, a munkahely működésének egyik legjobb indikátora is. Az élmény meghatározza a munkatárs közérzetét is, de a jó vagy rossz élményszint oka a szervezet működésében rejlik. Pontosan jelzi, hogy mely pontokon nem működik elég jól egy munkahely, hol pazarol el időt, erőforrást, értéket.

2020. április 8. 9:00 – 17:00
ANNA HOTEL BUDAPEST, 1115 Budapest, Kelenföldi út 1-13.
Jegyek és részletek

A jövő munkahelye már nem a „helyről” szól, hanem a munkavégzés és az értékteremtés leghatékonyabb megoldásairól. Az új generációk számára a munkahely egy olyan élettér, ahol a szakmai önmegvalósítás és egyéni kiteljesedés kölcsönhatásba kerül, ideális esetben összekapcsolódva a munkaadó céljaival.

A kiváló munkavállalói élményt befolyásoló tényezők állandó és változó összetevőkből állnak. A prioritások eltérők lehetnek a munkáltató és munkavállaló szemszögéből vizsgálva.

A képzés során a közös nevező megtalálását tekintjük alapvető célnak. Gyakorlatban azonnal használható eszközöket, szempontokat és értékeket rendszereket ismerhetünk meg, amelyek segítenek a jelen állapot pontos megismerésében, az elérendő cél kijelölésében és annak eléréséhez szükséges teendők meghatározásában.

Az előadók:

Gázmár Domán, - HR szakember, élményteremtési tanácsadó, EMPX Kft.

Karrierje eleje óta foglalkozik képzéssel. A Matávnál kezdett, a Magyar Telekommá váláskor már HR területen dolgozott, ahol senior HR Partneri és megbízott HR igazgatói pozíciót is betöltött.

Később az MVM Zrt. HR majd képzési vezetője lett. Jelenleg az EMPX Solutions Kft. üzletfejlesztője és tanácsadója, valamint a TMX Kft. szervezetfejlesztési és HR igazgatója.

Göröcs Lili Melinda, - HR-es, pszichológus, közgazdász, a Profession.hu HR vezetője

12 éve dolgozom a HR területen. Korábban a pénzügyi szektorban, 5 éve pedig Magyarország piacvezető állásportáljának vagyok a HR vezetője, egyben Menedzsment tagja.

Ez idő alatt a Profession.hu állományának megháromszorozása mellett lett 3 alkalommal egymás után Legjobb munkahely. E mellett nyertünk Employer Branding fődíjat, HR kommunikációs fődíjat, valamint Legjobb munkahely díjat melyek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy példamutatóan vonzó munkahelyként legyünk jelen a piacon és a köztudatban.

Célom, hogy újradefiniáljam a munkahelyek fogalmát, hogy olyan közösségekké tudjanak válni, ahol az emberek képesek fejlődni és megvalósítani az elképzeléseiket, ugyanakkor kikapcsolódni és szórakozni is egyaránt – Mindezt persze a cég üzleti céljaival összhangban.

Túri Péter, - HR igazgató, Waberer’s International

1978-ban született Csongrádon. Magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész, személyügyi gazdálkodást a CEU-n tanult, később elvégezte a Corvinus Egyetem Executive MBA programját.

Több, mint 15 éve dolgozik nagyvállalatok HR-vezetőjeként, többek között a Dunapack Zrt.-nél, s Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóságnál, a Penny Market Magyarország Kft.-nél töltötte be ezt a pozíciót. Az Elkötelezett csapat - Munkaerőhiány helyett című könyv szerzője.

A hűségre, odafigyelésre, munkatársi motivációra, közösségépítésre alapozott személyügyi gondolkodás híve, amely a munkatársakat nem erőforrásnak, hanem boldogulni vágyó, tettrekész embereknek tekinti. Nem állományról beszél, hanem munkatársi közösségekről. Nem irányításról, hierarchiáról ír, hanem vezetésről, inspiráló támogatásról.

A képzés tematikája:

regisztráció
8:30 – 9:00
megnyitó
9:00 – 9:15
ÉLMÉNYTEREMTÉS A TOBORZÁSTÓL A KILÉPÉSIG
9:15 – 10:45
  • Helyzetfelmérés
  • A munkavállalói élmény fejlesztése
  • Gyors, közös győzelmek
  • A jövő munkahelye – Újratervezés, átalakítás hosszútávra
  • A magasszintű munkavállalói élmény garanciája
    Gázmár Domán - HR szakember, élményteremtési tanácsadó, EMPX Kft.
Kávészünet
10:45 – 11:00
MUTASS JÓ PÉLDÁT
11:00 – 12:00
  • Házon belüli élményteremtés izgalmai
  • Eredmények és tapasztalatok
    Göröcs Lili Melinda - HR-es, pszichológus, közgazdász, a Profession.hu HR vezetője
Ebédszünet
12:00 – 13:00
WORKSHOP
13:00 – 14:00
  • Nagyon gyakorlatias feladatok és a résztvevők hozott esetei
MUNKAERŐMEGTARTÁSI KÍSÉRLETEK ÉS TAPASZTALATOK
14:00 – 14:45
  • Munkavállalók megtartása
  • Stabil csapat
  • Közösségteremtés
  • Hazai gyakorlati példákkal
    Túri Péter - HR igazgató, Wáberer’s Cégcsoport
Kávészünet
14:45 – 15:00
KEREKASZTAL BESZÉLGETÉS ÉS KÉRDEZZ-FELELEK
15:00 – 16:00
  • Göröcs Lili Melinda - HR-es, pszichológus, közgazdász, a Profession.hu HR vezetője
  • Gázmár Domán - HR szakember, élményteremtési tanácsadó, EMPX Kft.
  • Túri Péter - HR igazgató, Waberer’s International
a rendezvény zárása
16:00 – 17:00

A jegyár magában foglalja:

Háromfogásos ebéd

Kávé, üdítő korlátlan mennyiségben

Ingyenes parkolás

Oklevél

Előadás prezentációja

Jegyek

Kérjük, válasszon a jegytípusok közül!

Early bird

A belépőjegy megvásárlása
2020-05-25–ig megtörténik.
80.000 Ft + ÁFA
Megrendelem

Basic

Feljogosít a fenti képzésen való részvételre. 100.000 Ft + ÁFA
Megrendelem

BECK & PARTNERS Ügyfél

Feljogosít a fenti képzésen való részvételre. 70.000 Ft + ÁFA
Megrendelem

Bérletek

Early bird

A bérlet megvásárlása
2020-03-31–ig megtörténik.
432.000 Ft + ÁFA
Megrendelem

Basic

Feljogosít a választott képzéseken való részvételre. 540.000 Ft + ÁFA
Megrendelem

Feljogosít a választott képzéseken való részvételre. 378.000 Ft + ÁFA
Megrendelem
Feljogosít a tavaszi szemeszter 6 képzésén való részvételre.
Képzésenként akár más-más személy is részt vehet ugyanattól a vállalattól.

Jegyrendelés

* - A mező kitöltése kötelező

Valamelyik előadás felkeltette érdeklődését, de nem jó az időpont? Megfelelő létszámú érdeklődő esetén újabb időpontokat hirdetünk meg, melyről e-mailben tájékoztatjuk. Iratkozzon fel az értesítőnkre, és jelölje meg, mely témák érdeklik!

Ezek a témák érdekelnek